Dzieci uwielbiają wiosnę – nie tylko tę za oknem, ale również we własnych pokojach. Pierwsze promienie słońca i podmuchy ciepłego wiatru dodają energii, pozytywnie nastrajają oraz motywują do kreatywnego myślenia. Wiosna to również idealny moment na wprowadzenie zmian aranżacyjnych w pokoju malucha. Warto chociażby wybrać nowe łóżko dla dziecka, czy pomyśleć nad własnoręcznym wykonaniem niebanalnych dekoracji, które zamienią pokój malca w krainę wiosennych marzeń.

Okres dzieciństwa to czas beztroski, zabaw i nawiązywania pierwszych przyjaźni, które często zostają z nami na całe życie. Nikt nie zastąpi przyjaciela, który zna wszystkie nasze sekrety i przeżywał z nami wszystkie największe przygody. Dziecięca przyjaźń, właściwie pielęgnowana przez lata, zaprocentuje niesamowitą więzią łączącą dorosłych już ludzi. Dlatego warto wspierać dzieci w budowaniu trwałych przyjaźni, w tworzeniu relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i sympatii. To jest niezwykle trwały fundament, który w przyszłości pozwoli im iść śmiało w świat. Jednym z nieodzownych elementów dziecięcych przyjaźni jest chęć spędzania ze sobą każdej chwili, także w nocy. Gdy dzieci są już w miarę samodzielne, chętnie zostają na noc w domu u ulubionej koleżanki i równie chętnie zapraszają swojego przyjaciela do siebie. Takie pidżama party to jedne z najlepszych wspomnień z dzieciństwa. Pojawia się jednak pewien problem natury organizacyjnej. Mianowicie, gdzie położyć te wszystkie dzieci spać? O ile dla nastolatków spanie na karimacie na podłodze może nie być problemem, to mniejsze dzieci wolą jednak łóżka. Zresztą wygodne łóżko to podstawa zdrowego snu, więc jeśli mamy małe dzieci to warto się zastanowić nad zakupem łóżka dla dzieci i młodzieży , które będzie dawało możliwość modyfikacji liczby miejsc do spania, nie zajmując przy tym na co dzień całego pokoju.

Łóżka trzyosobowe przy dobrej organizacji zapewnią wygodne miejsce do spania nawet większej gromadce. Dla dzieciaków to będzie z pewnością jeszcze większa frajda, gdy będą mogły spać na jednym z kilku poziomów, które takie łóżka oferują. Właśnie w taki prosty sposób tworzy się wspomnienia, które zostają w pamięci na długie lata.

Zalety posiadania łóżka trzyosobowego Wszystkie modele łóżek trzyosobowych produkowanych przez naszą firmę mają pewne cechy wspólne sprawiające, że są to świetne łóżka, które łatwo można dopasować do naszych indywidualnych potrzeb. Konstrukcja tych łóżek opiera się na ramie z drewna sosnowego, co sprawia, że pomimo sporych rozmiarów są one bezpieczne i stabilne. Są to łóżka łóżka dwupiętrowe , wyposażone w wygodne piankowe materace, ułożone na listwach ze sprężynującego drewna. Co ciekawe, prawie wszystkie modele można ustawić jako dwa złączone łóżka, w zależności od tego, jaką wolną powierzchną dysponujemy. W zestawie znajduje się również wysuwana szuflada na kółkach, która w razie potrzeby posłuży jako dodatkowe miejsce do spania, ale na co dzień pozostanie w ukryciu, nie zabierając wolnej przestrzeni w pokoju. Łóżka są dwustronne, dzięki czemu zdejmowalną barierkę ochronną i drabinkę możemy zamontować z prawej lub lewej strony, co zdecydowanie zwiększa nasze możliwości, jeśli chodzi o ustawienie różnych mebli w pokoju. Wszystkie modele łóżek występują w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala dopasować je do pokojów dziecięcych urządzonych w różnorakiej kolorystyce.

Wysoka funkcjonalność i duże możliwości adaptacyjne są cechami wspólnymi wszystkich modeli łóżek. Natomiast każde łóżko ma pewne elementy, które wyróżniają je pod względem stylistycznym. I tak na przykład stelaż drewniany modelu Rico występuje w czterech wariantach kolorystycznych: naturalne drewno w dwóch odcieniach, biel i przyjemna szarość. Ponadto boczne panele wykonane z płyt MDF są dostępne w aż sześciu różnych kolorach, co pozwala tworzyć unikatowe kompozycje. Jest to model bardzo prosty w formie, który dzięki nieco ażurowemu ułożeniu desek nie dominuje w przestrzeni, mimo swoich sporych przecież rozmiarów. Podobna kolorystyka jest dostępna do wyboru przy modelu Miko , w tym jednak przypadku boczne panele – również występujące w sześciu wariantach – są bardziej dekoracyjne i będą stanowiły ciekawy element ozdobny w każdym dziecięcym pokoju.

Z kolei model Max 3 ma bardziej solidny wygląd, ponieważ cały złożony jest z jednolitych paneli, a nie z wąskich desek. Podstawowa część konstrukcji ma kolor biały, natomiast fronty szuflady stanowiącej dodatkowe spanie oraz fronty szuflad ukrytych w schodach mogą być dobrane w jednym z sześciu dostępnych kolorów. Jest to model niezwykle funkcjonalny, ponieważ oprócz spania oferuje także ciekawie ukrytą przestrzeń do przechowywania ubrań w szufladach stanowiących jednocześnie stopnie schodów oraz książek na półce nad dolnym łóżkiem. Jest to jeden z tych modeli, który nie może być rozstawiony w formie dwóch pojedynczych łóżek. Rozkładane piętrowe łóżka trzyosobowe będą idealne nie tylko dla rodzin z trójką pociech, ale również – a może przede wszystkim – dla rodzin, które czasami potrzebują dodatkowej przestrzeni do spania dla młodych gości. Na powierzchni zaledwie dwóch metrów kwadratowych oferują wygodną przestrzeń do spania, zastępując aż trzy pojedyncze łóżka dla dzieci. Takie efektowne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno przestrzeń, jak i pieniądze, dlatego warto się nim zainteresować.