Darmowa dostawa! Kupując w interbeds, płacisz wyłącznie za łóżko.
Wybierz walutę


Porady i inspiracje

Wiosenne dekoracje do pokoju dziecka – sprawdzone pomysły

Dzieci uwielbiają wiosnę – nie tylko tę za oknem, ale również we własnych pokojach. Pierwsze promienie słońca i podmuchy ciepłego wiatru dodają energii, pozytywnie nastrajają oraz motywują do kreatywnego myślenia. Wiosna to również idealny moment na wprowadzenie zmian aranżacyjnych w pokoju malucha. Warto chociażby wybrać nowe łóżko dla dziecka, czy pomyśleć nad własnoręcznym wykonaniem niebanalnych dekoracji, które zamienią pokój malca w krainę wiosennych marzeń.

Dodano: 26.04.2018 Czytaj więcej

Jak modnie urządzić dziecięcy pokój? Przykładowe aranżacje małych i dużych wnętrz.

Aranżacja pokoju dziecięcego powinna nie tylko uwzględniać funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale także wspomagać rozwój wyobraźni i poczucia estetyki dziecka. Maluchy często czerpią inspirację z otoczenia w których się znajdują, dlatego warto zadbać o to, by stworzyć mu jak najbardziej sprzyjające warunki do nauki i zabawy. Jesteś w trakcie urządzania pokoju dla swojego dziecka i szukasz ciekawych rozwiązań? W tym artykule znajdziesz kilka propozycji, które pozwolą w przemyślany sposób zaaranżować zarówno małe wnętrze, jak i dużą przestrzeń

Dodano: 05.04.2018 Czytaj więcej

Oryginalne aranżacje łóżek dziecięcych, które zrobisz sam

Chcesz rozbudzić dziecięcą wyobraźnię i jednocześnie sprawić, aby pokój twojego dziecka wyglądał oryginalnie? Jednym z wielu sposobów na urozmaicenie dziecięcego pokoju jest pomysłowa aranżacja dziecięcego łóżka, która może imitować samochód, domek na drzewie, a nawet plac zabaw. W tym artykule przedstawiamy kilka pomysłów jak samodzielnie zaaranżować dziecięce łóżko, które jednocześnie może stanowić niebanalny element wystroju wnętrza.

Dodano: 15.02.2018 Czytaj więcej
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
Zamknij