Pokoje dziecięce coraz częściej przypominają wnętrza jak z bajki, a rodzice nie szczędzą czasu i energii by miejsce zabaw swoich pociech urządzić w jak najlepszy i najprzyjemniejszy dla małego lokatora sposób. Dzięki staraniom starszych i bezkresnej wyobraźni młodszych domowników powstają urocze wnętrza, nawet na kilku metrach kwadratowych. My również znamy potrzeby najmłodszych, którym w naszych meblach do szczęścia potrzeba tak niewiele - ulubione kolory, postacie z bajek lub miejsce na zabawki. Wychodzimy także naprzeciw rodzicom, dla których liczy się bezpieczeństwo i wygoda, dlatego 3 niezwykłe łóżka dla dzieci, które zaprezentujemy w dalszej części artykułu idealnie łączą w sobie oczekiwania małych i dużych domowników.

Bajkowo, czyli łóżka pojedyncze z naklejkami

Wiemy, jak bardzo dzieci kochają swoje ulubione postacie z bajek. Od kilku sezonów absolutnym hitem wśród dziewczynek są dwie siostry z mroźnego Arendelle, czyli Anna i Elsa - bohaterki disneyowskiej ”Krainy Lodu”. Wasze córeczki w wieku od 2-8 lat od świtu do nocy przebierają się w niebiesko-białe sukienki, nakładają na włosy srebrną tiarę i wyśpiewują wniebogłosy najbardziej znany, kreskówkowy motyw muzyczny ostatnich lat? To łóżko skradnie ich serca. Nasi projektanci, z myślą o waszych małych Elsach i Annach postarali się o niezwykle funkcjonalny model łóżka, którego wezgłowie zdobi naklejka z wizerunkiem ulubionych bohaterek. Pomalowane jest oczywiście w biało-niebieskich, lodowych barwach, aby jak najlepiej oddać klimat bajkowego pejzażu krainy Arendelle. Model LUKI, bo o nim mowa, to łóżko pojedyncze drewniane z barierką, która zabezpiecza malucha przed wypadnięciem. Dodatkowo wyposażone w dużą, wysuwaną szufladę na pościel lub zabawki. Jest to model także dla małych fanek przyjacielskich kucyków Pony i wesołej Hello Kitty, których naklejki zdobią wezgłowia innych egzemplarzy tego modelu. Co dla chłopców? Oczywiście motoryzacja i superbohaterowie. Model TIMI to łóżka pojedyncze z naklejkami, o nieco innej, bardziej opływowej niż seria LUKI linii. To, co zainteresuje najmłodszych najbardziej, to wezgłowie zdobione kolorową naklejką z filmu “Auta” lub wizerunkiem sympatycznej lokomotywy z dobranocki “Tomek i przyjaciele”. Podobnie jak model LUKI, TIMI jest wyposażony w wygodną, wysuwaną szufladę na pościel. Zamiast barierek posiada podwyższane boki, które zapewniają dziecku i rodzicom spokojny i bezpieczny sen. Co robić, gdy łóżko pojedyncze to jednak za mało? Mamy świetne rozwiązanie.

Dla dwójki, czyli łóżka piętrowe

Dzieci kochają łóżka piętrowe i toczą zacięte boje o to, które z nich ma spać na górze. Ich funkcjonalność potwierdzają pokolenia zadowolonych użytkowników, zarówno górnej, jak i dolnej części “sypialnianej piramidy”. Małe metraże pokoi dziecięcych, na których muszą zmieścić się biurka, półki, szafa na dziecięce ubrania oraz miejsce na tony zabawek, zdecydowanie nie ułatwiają życia rodzica, samozwańczego architekta wnętrz. Dlatego warto postawić na rozwiązanie, które oszczędzi i tak niewielką powierzchnię użytkową pomieszczenia oraz na pewno ucieszy jego małych lokatorów. Wszystkie nasze łóżka piętrowe z serii RICO, KUBUŚ, MIKO, TAMI, ERYK i Rino zawierają szufladę na pościel lub bieliznę, posiadają barierki zabezpieczające oraz bezpiecznie zamontowaną drabinkę do wchodzenia na górny poziom łóżka. Różnią się kolorystyką i designem poszczególnych części składowych. Kompletną ofertę ulubionych, łóżek dla dzieci i młodzieży znajdziecie w kategorii łóżek piętrowych. Uwaga, niespodzianka. Mamy również rozwiązania piętrowe dla … trójki dzieci. Jak to możliwe? Już piszemy.

Rodzina na maxa, czyli łóżka piętrowe rozkładane dla trójki

A więc jest ich troje, a metraż wciąż ten sam, czyli niewielki? Trafiliście pod dobry adres. W naszej ofercie znajdziecie łóżka dla trójki maluchów, zaprojektowane w taki sam sposób jak łóżka piętrowe. Zamiast szuflady na pościel, łóżka trzyosobowe serii RICO KUBUŚ MIKO TAMI ERYK

zawierają wysuwaną część z dodatkowym materacem do spania.

Jak to wygląda w praktyce? Na niewielkiej powierzchni możecie ułożyć do snu troje dzieci, przy czym wysuwane łóżko z materacem, na czas zabawy dziennej, wystarczy wsunąć z powrotem, jak szufladę, pod piętrowy zestaw. Prawda, że sprytne? W dodatku wygodne, bezpieczne i funkcjonalne. Mamy nadzieję, że dzięki tej ofercie niejednym rodzicom trójki pociech spadł ciężki kamień z serca.

Mały metraż mieszkania i konieczność zorganizowania bezpiecznego i wygodnego miejsca do spania dla dzieci spędza wam sen z powiek? Oddajcie to w nasze ręce, a będzie to bardzo dobra noc.